Sam handlenettet er laget av 100 % GRS-sertifisert resirkulert bomull. Det er den perfekte vesken for en piknik eller å handle litt mat. Bomullstettheten på 320 g/m² bomull gjør den robust og slitesterk. Dobbelthåndtakene gjør den egnet til å bære tunge gjenstander i hovedrommet (opptil 5 kg). Printmetodene som er tilgjengelige for dette handlenettet også GRS-sertifiserte, noe som sikrer at hele forsyningskjeden er gjennomsiktig og sertifisert.
1,01 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 58,00 | 56,00 | 54,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 12080090 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 1,01 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert bomull, 320 g/m2 |
| Størrelse | 33 x 28 x 15 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 46x51x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159742302 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 8759 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |