Anna 150 g/m² hammamhåndkle i bomull er laget av 100 % bomull, er mykt og absorberende og har flere bruksområder. Håndkleet tørker raskt og er lett, noe som gjør det enkelt å bære med seg. Sertifisert med STANDARD 100 av OEKO-TEX®.
2,53 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 300,00 | 290,00 | 280,00 | 270,00 |
Beige
| Artikkelnummer | 11333502 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 2,53 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | TYRKIA |
| Materiale | Bomull, 150 g/m2 |
| Størrelse | 180 x 100 cm |
| Emballasje | 45stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 59x40x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159596226 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 2293 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |