Isskrape med beskyttende polyestervott med ekstra vattering på innsiden.
0,60 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,00 | 42,00 | 40,00 |
Blå
| Artikkelnummer | 10415700 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,60 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester, Plast |
| Størrelse | 26,5 x 1,5 x 16,5 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 27x48x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159156017 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 15434 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |