En av våre mest populære vannflasker har blitt mer bærekraftig med introduksjonen av resirkulert plast. Den enkeltveggede Sky flasken er uten BPA og har en kapasitet på 650 ml. Den passer i sidelommen på de fleste ryggsekker, i tillegg til de fleste koppholderne i biler. Det påskrubare lokket sørger for enkel åpning og lukking, og har et innebygd bærehåndtak.
0,23 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 36,00 | 35,00 | 34,00 |
Hvit
| Artikkelnummer | 10077701 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 0,23 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | EFSA sertifisert resirkulert PET plast, PP plast |
| Diameter | 6,75cm |
| Størrelse | 6,75 x 25,4 x 6,75 x Ø 6,75 cm |
| Emballasje | 36stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 46x46x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159603146 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |