Wood RCS dobbeltveggs vakuumflaske i rustfritt stål er perfekt for hydrering hele dagen og holder deg forfrisket hele dagen. Laget av slitesterkt resirkulert rustfritt stål med lokk i akasietre. Holder drikken varm i opptil 5 timer eller kald i opptil 15 timer. Laget av RCS-sertifiserte (Recycled Claim Standard) resirkulerte materialer. RCS-sertifisering sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede for de resirkulerte materialene. Totalt resirkulert innhold: 88 % basert på totalvekt. BPA-fri. Kapasitet 500 ml. Inkludert kraftemballasje.
2.66 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 160,00 | 155,00 | 151,00 | 149,00 | 146,00 |
Svart
| Artikkelnummer | P435.531 |
| Størrelse | 23.4 x ø 7.4 cm |
| Vekt | 290g |
| Trykkeflate | 20 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Sertifikat for Recycled Claim Standard |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 2101 |
| Nästa Leverans : 2026-08-17 | 2016 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |