Orbyt smartringen gir detaljert innsikt i din daglige fysiske aktivitet og helsemålinger, inkludert puls og oksygennivåer i blodet. Det hjelper deg også med å overvåke søvnkvalitet og stressnivåer, og gir deg et omfattende overblikk over ditt generelle velvære. Med over 100 forhåndsregistrerte idretter, muliggjør den nøyaktig sporing under ulike aktiviteter. Dens 5 ATM beskyttelsesvurdering gjør den egnet for svømming, noe som gir allsidighet til treningsrutinen din. Ringen er laget av slitesterk aluminiumslegering og er tilgjengelig i tre størrelser for å sikre en komfortabel passform. Det medfølgende magnetiske ladedekselet lader ringen helt på bare 1,5 timer, og gir opptil 15 dager standbytid eller opptil 7 dager kontinuerlig bruk. Ringstørrelse: 818,3 mm / 919,1 mm / 1120,8 mm.
4,59 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 450,00 | 422,00 | 415,00 | 379,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 8(18,3 mm) | |
| 9(19.1 mm) | |
| 11(20.8 mm) |
Solid svart
| Artikkelnummer | 2pa6090 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,59 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Aluminium |
| Diameter | 2,4cm |
| Størrelse | 0,8 x Ø 2,4 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 19x47x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159741367 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| 8(18,3 mm) | 107 |
| 9(19.1 mm) | 116 |
| 11(20.8 mm) | 194 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |