Den kompakte oppblåsbare puten Traveler leveres pakket i en matchende stoffpose. Den blåses enkelt opp for å gi nakkestøtte uansett hvor du reiser. Den er ideell for flyreiser, bilturer eller mellomlandinger, og hjelper deg med å hvile komfortabelt mens du reiser.
0,28 kg
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 17,60 | 16,80 | 16,40 | 16,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 13012990 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 0,28 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PVC |
| Størrelse | 26 x 43 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 35x32x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159742906 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 1086 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |