Kulepenn i resirkulert aluminium med myk gummibelegg og blått blekk. Designet med mørkegrå detaljer og et lag med speileffekt under overflatebehandlingen, noe som gir et iøynefallende graveringsresultat. Har trykkmekanisme og er utstyrt med et gravert logo i resirkulert materiale.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1439107-01 |
| Materiale | Plast, Jern, Resirkulert aluminium |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 13,6 cm |
| Størrelse | 1 cmx1,4 cmx13,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16.6/9.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 27 cmx32 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Lagersaldo GI143910701 | 88128 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |