Den ultimate alt-i-ett-ladeløsningen. San Jose er et 100 W telefonstativ med integrert uttrekkbar ladekabel som gir superrask strøm og bekvemmelighet. Med sitt magnetiske telefonstativ og støtteben sikrer San Jose at telefonen står sikkert og oppreist i perfekt vinkel for håndfri bruk enten du ser på videoer, videochatter eller bruker CarPlay. Den uttrekkbare RTPE-kabelen kan forlenges opp til 100 cm og gir superrask lading, med støtte for opptil 100 W strømforsyning med USB-C til USB-C-kabelen. Den leveres også med USB-A til USB-C- og USB-A til iOS-kontakter, noe som gjør den allsidig nok til å lade en lang rekke enheter. I tillegg støtter den dataoverføring for sømløs filsynkronisering mens du lader. San Jose er laget av RCS (Recycled Claim Standard) sertifiserte RABS- og RTPE-materialer. Totalt resirkulert innhold 59 % basert på produktvekt. Urban Vitamin-produkter er laget uten PVC og pakket i plastredusert emballasje.
• Med integrert uttrekkbar USB C-hurtigladekabel
• Lett å ta med
• Med Lightning-utgang for tidligere iPhone-modeller
• Magnetisk telefonholder
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
• PVC fri
0.99 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 247,00 | 240,00 | 234,00 | 227,00 | 223,00 | 219,00 |
Svart
| Artikkelnummer | P302.7201 |
| Størrelse | 6.4 x 6 x 1.9 cm |
| Vekt | 69.7g |
| Trykkeflate | 40 x 40 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,Resirkulert TPE |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om beskyttelse mot elektrisk støt og energifarer EN60950-1, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 3952 |
| Nästa Leverans : 2026-06-14 | 3000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |