A5 notatbok med matchende strikk og merkebånd. Inneholder 96 blanke ark (60 g/m²).
0,56 kg
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 25,00 | 24,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 10709100 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 0,56 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir, PU plast |
| Størrelse | 21 x 1,2 x 14,8 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 33x39x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159255031 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 22037 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |