Skjærebrett laget av bambus som er høstet og produsert etter bærekraftige standarder. Brettet kan også brukes til servering av tapas.
1,23 kg
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 230,00 | 220,00 | 210,00 |
Naturhvit
| Artikkelnummer | 11322206 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtrykk | 1,23 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre |
| Størrelse | 41 x 1,5 x 21,5 cm |
| Emballasje | 15stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 27x46x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159554103 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 16 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |