Pizzakutter med bambushåndtak og rustfritt stålblad.
1,24 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 38,00 | 37,00 | 36,00 | 35,00 |
Naturhvit
| Artikkelnummer | 11338106 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtrykk | 1,24 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre, Rustfritt stål |
| Størrelse | 8,5 x 1,1 x 7,5 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 39x41x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159665748 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 10575 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |