Matbeholderen Ellipse i tre deler har tre separate rom for å holde ingrediensene pent adskilt. Hver beholder har sitt eget lokk, som hindrer at smaker og teksturer blandes før du er klar til å spise. Den holder maten varm i 68 timer eller kald i opptil 12 timer. De to øverste gjennomsiktige beholderne rommer 200 ml hver, mens den nederste beholderen har en kapasitet på 500 ml. Den er laget av slitesterke materialer, og har en utside som er kjølig og tørr å ta på. Håndvask anbefales, men plastlokkomponentene tåler oppvaskmaskin. Uten BPA.
1,15 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 208,00 | 200,00 | 193,00 |
Salviegrønn
| Artikkelnummer | 11314361 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 1,15 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Polypropylen (PP), PCTG Plast |
| Diameter | 10,7cm |
| Størrelse | 10,7 x 20 x 10,7 x Ø 10,7 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,5kg |
| Emballasje | 43x35x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159763826 |
| GPSR-Informasjon | Mepal B.V. Aalsvoort 101 7241MB Lochem The Netherlands info@mepal.com +31 (0)573 820800 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |