Allsidig gratineringsform med lokk i steintøy perfekt for gratenger, stuinger og gryter. Tåler ovn og oppvaskmaskin for enkel bruk og rengjøring. Forsegl smak og aromaer med det praktiske lokket.
2.01 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 247,00 | 240,00 | 234,00 | 227,00 | 223,00 | 219,00 |
Svart
| Artikkelnummer | V270001 |
| Størrelse | 20 x 15 x 6 cm |
| Vekt | 1600g |
| Trykkeflate | 60 x 25 mm |
| Materiale | Steintøy |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Nåværende | 259 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |