Golfhåndkle i rPET med integrert lomme til golfballer, som måler ca. 31 x 31 cm. Har en metallkrok for enkel festing til bagen og har en rPET-merkelapp på innsiden. Kan vaskes i maskin (kaldt).
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1206641-01 |
| Materiale | Resirkulert polyester, rPET |
| Bredde | 31 cm |
| Lengde | 31 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 52/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx38 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter trykklar fil. |
| Lagersaldo GI120664101 | 7439 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |